• Pastor Ted Doru Pope

Perspective Crestine
www.dorupope.com
Predici inregistrate
http://vimeo.com/logosbc

  • Biserici membre a Federatiei Bisericilor Evangheliei Depline din România si a Asociatiei Religioase “Centrul Crestin Timisoara”:

Biserica “AGAPE” Timisoara –  www.bisericaagape.ro
Biserica “Filadelfia” Baia Mare –  www.filadelfiabm.ro
Centrul Crestin Iasi, Biserica “Filadelfia” – www.ccis.ro
Biserica “HARUL” Reghin – www.harulreghin.ro

  • Muzica crestina

Hillsong Music, Australia – www.hillsongmusic.com
Vineyard Music – www.vineyardmusic.com
Worship Music – www.worshipmusic.com
Today Christian Music – www.todayschristianmusic.com
K-Love Contemporary Christian Music – www.klove.com

  • Media

Alfa Omega TV – www.alfaomega.tv
Libraria Crestina – www.libraria-crestina.ro
Resurse crestine – www.resursecrestine.ro
God Tube – www.godtube.com